lek. Marta Sochaj - urolog gorzów, androlog gorzów, lekarz medycyny seksualnej gorzów

Kontakt

Gdzie przyjmuję? / Umów wizytę:

Prywatne konsultacje w Centrum Medycznym Nowa 5

ul. Nowa 5,
66-400 Gorzów Wielkopolski

Przyjmuję w poniedziałki od godziny 14:00 i w czwartki od godziny 15:00.

Zabiegi operacyjne wykonuję w poniedziałek wieczorem.

Zapisy są również przez portal Znany Lekarz.

Rejestracja telefoniczna pod numerami:

Wydział Lekarski i Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Zielonogórskiego.

ul.Zyty 28,
65-046 Zielona Góra

Zakres usług

Specjalizuję się w leczeniu chorób urologicznych zarówno łagodnych, jak i nowotworowych, kamicy dróg moczowych, zakażeń układu moczowego, nietrzymania moczu, zaburzeń erekcji, niepłodności męskiej, a także zaburzeń seksualnych.

więcej ...
Kwalifikacje

Zapraszam Państwa do zapoznania się z moimi kwalifikacjami z zakresu urologii, andrologii i seksuologii oraz pracy w zespole Patient Information, Europejskiego Towarzystwa Urologicznego.

więcej ...

Polecam

To nowoczesny portal, gdzie spotykają się specjaliści i pacjenci. Znajdziecie tutaj Państwo fachowe informacje z dziedziny andrologii i seksuologii.

To profesjonalny portal dla pacjentów opisujący choroby urologiczne, ważne objawy chorób urologicznych oraz na czym polegają operacje urologiczne.

To portal, w którym znajdziecie Państwo kompleksowe informacje na temat plemników, badania nasienia oraz niepłodności męskiej.

To młoda strona Europejskiego Towarzystwa Urologicznego, przedstawiająca rzetelne informacje na temat chorób urologicznych, ich diagnostyki i leczenia. Szczególnie pomocne są ryciny oraz animacje najczęstszych zabiegów urologicznych.